Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KapıAnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

daha fazla forum konusus oluşturalım

4 posters
YazarMesaj
dantefox
Admin Dantefox
Admin Dantefox
dantefox

Erkek
Lakap : muci

daha fazla forum konusus oluşturalım Empty
MesajKonu: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 4:30 pm

arkadaşlar sitemizi genel kitleye seslenmesi için biraz daha artık genel konulara ulaşmalıyız.nebilim telefon olabilir sağlık herkezin bildiği özel alalnınyla ilgili olabilir ne bilim resim spor bilişim. insnaları çekmeliyiz 20 üye var bunu arttırmalıyız diye düşünüyorum. afro lol!
orjinallaz
Acemi Bilge
Acemi Bilge
orjinallaz

Erkek

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 7:20 pm

haklısın ama biraz zor artar ancak domain alırsak bu site alır gider
http://www.orijinallaz.tr.gg
tyk_2525
Admin TYK
Admin TYK

Erkek
Lakap : TNT[TriNitroTolüen]

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 11:02 pm

Ama çok doğru söylüyorsun ama bölümlere tam manasıyla bakacak elemanlarımız yok...Yani görüyorsun elimizdekiler zaten yetmiyor...Yenileri lazımki bizde bölüm açıp geliştirelim....bence bu iş için doamin son adım önce sitenin tüm konularını dolduralım hemde bayabi dolduralım yani gelenler aradığını bulsun vede kodlar artık gizleyelim hani ben koyduğum mesajlara hide yapıp korumaya alıyorum ama bir çok kişi normal olarak koyuyor..Eee giren adam siteye hiç üye olmicakki :S...Önce bunları çözelim derim..ardından domain alır ve forumuda çoook geniş içeriğe kavuştururuz
Exodia Necross
Deneyimli Bilge
Deneyimli Bilge

Erkek
Lakap : Exodia

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 3:54 pm

bence daha cok gunluk olaylara yonelebiliriz yani giren kisi sitede haber okuyabilir mesela
dantefox
Admin Dantefox
Admin Dantefox
dantefox

Erkek

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimeÇarş. Tem. 30, 2008 4:31 pm

haber olayını ben bildiğiniz gibi spor olarak yapmaya calışıyorum ama normal haberde derseniz ben bakabilirim.
Exodia Necross
Deneyimli Bilge
Deneyimli Bilge

Erkek

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:19 pm

normal haber koyabiliriz study
tyk_2525
Admin TYK
Admin TYK

Erkek
Lakap : TNT[TriNitroTolüen]

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 2:36 pm

Eğer normal haber yapacaksak her an online biri lazım ben widgeti hazırlarım ama ilgilenen olmicaksa boşuna kalkışmayalım....
Exodia Necross
Deneyimli Bilge
Deneyimli Bilge

Erkek

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 3:36 pm

nobetlese yapmamiz lazim yoksa cok zor her an online olmasi birisinin
dantefox
Admin Dantefox
Admin Dantefox
dantefox

Erkek

MesajKonu: Geri: daha fazla forum konusus oluşturalım   daha fazla forum konusus oluşturalım Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 5:43 pm

ben nerden baksanız 8 saat onlıne olurum sen ayarla tyk nobetleşe yaparız biri ben olrum.

daha fazla forum konusus oluşturalım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-